Düğün Organizasyonu

Organizasyonlar için öncelikli motivasyon kaynağımız çiftlerimizin hayalleri. İlk olarak çiftlerimizin hayallerindeki düğün konseptini anlamaya çalışıyoruz. Masalardaki aranjmanlardan, ışıklandırmaya, peçetelerden menü tasarımına kadar her şeye birlikte karar veriyoruz. Ayrıca çiftlerimizin beklentilerine ve bütçelerine uygun mekan, fotoğraf ve video ekibi, makyaj, saç gibi detaylar için önerilerde bulunuyoruz.

Gelin Buketi

Buket tasarımlarımızı kişiye özel çalışıyoruz. Gelin adaylarımızla bir araya gelip düğün konsepti, gelinlik, mevsim, düğün mekanı ve benzeri parametreleri birlikte değerlendirip, en uygun tasarıma birlikte karar veriyoruz. Tasarımlarımızda canlı çiçekler tercih ediyor, ithal çiçekler ve doğadan topladığımız bitkileri kullanıyoruz.

İsteme Çiçeği

İsteme Çiçekleri’nde tasarımsal anlamda alışılagelmiş kalıpların dışına çıkıyoruz. Çiftlerimizin zevklerine ve bütçelerine uygun olacak şekilde buket ve aranjmanlarımızı kişiye özel olarak canlı ve ithal çiçeklerden hazırlıyoruz.

Gündelik Çiçek

Doğum Günü, Doğum, Sevgililer Günü, Anneler günü gibi özel günler için de çiçek tasarımları yapıyoruz.

Çiçek Aksesuar

Gelin buketlerinize uyumlu olarak Taç ve Toka tasarımları da yapıyoruz. Düğün gününüzde tercih edeceğiniz saç modelinize ve gelinliğinize göre saç aksesuarınızın yoğunluğuna ve renk skalasına birlikte karar veriyoruz. Ayrıca Damatları da unutmuyor, onlara da Gelin Buketi ile uyumlu yaka çiçekleri hazırlıyoruz.

Styling

Bir mekanı yaşanır kılan şey kesinlikle canlı çiçeklerdir. Mekanınızı canlı çiçeklerle renklendiriyor, tarzını yükseltiyor ve görselliğini arttırarak daha ilgi çekici hale getiriyoruz.

Kuru Çiçek

Buket ve aranjmanlarınızı zamansız olması için kuru çiçeklerden tercih edebilirsiniz. Buket ve aranjmanlarımızı istediğiniz renk ve tarzda kuru bitkiler ve şoklanmış çiçeklerden de hazırlayabiliyoruz. Kuru buket ve kuru çiçek aranjmanlarınızı sonsuza dek saklayabilirsiniz.

Maria’nın Çiçekleri

BİZE ULAŞIN